€

Počítačka peněz (váha) Safescan 6155


Potřebujete poradit? Znáte lepší cenu? Kontaktujte nás! Budeme rádi, když nám napíšete.
Váš e-mail:* 
Telefon (nepovinné)
Text dotazu:* 

Info: Vaše případné dotazy týkající se produktu, zodpovíme také na našich kontaktech.
Zaujal Vás tento produkt? Informujte o tomto produktu své přátelé nebo známé
Vaše jméno:* 
E-mail příjemce:* 
Text zprávy: 

Info: Odkaz, název, popis a cena bude do Vaší zprávy vložena automaticky, nemusíte již vypisovat.Počítačka peněz (váha) Safescan 6155

 SF_6155
Vaše cena (bez DPH)
Kč 4.455,00
 (5.390,55 s DPH)
 Kč 4.950,00 SLEVA 10%
 
CZSK DOPRAVA ZDARMA


  obvykle na objednání [?] Informace o dostupnosti mají pouze informativní charakter.
Skladové zásoby se stále mění, není technicky možné sdílet aktuální stav.
Počítačka peněz (váha) Safescan 6155Počítačka peněz (váha) Safescan 6155Počítačka peněz (váha) Safescan 6155Počítačka peněz (váha) Safescan 6155Počítačka peněz (váha) Safescan 6155Počítačka peněz (váha) Safescan 6155Počítačka peněz (váha) Safescan 6155
 Počítačka peněz (váha) Safescan 6155
Počítačka peněz (váha) Safescan 6155 představuje inteligentní způsob počítání bankovek, mincí, žetonů apod. na základě jejich váhy. Univerzální, všestranné a rychlé počítání.

GENIÁLNÍ VÁŽÍCÍ SYSTÉM
Počítačka peněz (váha) Safescan 6155 využívá sofistikovanou technologii vážení pro rychlé a spolehlivé počítaní mincí, bankovek a nepeněžních položek (poukázek, žetonů apod.) rychleji a přesněji než nejzkušenější pokladní.

SPOČÍTEJTE CELOU POKLADNU ZA 2 MINUTY
Začněte nejmenší nominální hodnotou a umístěte postupně každý typ mince na váhu (pomocí dodané misky), potom každý typ bankovek... a voala! Za méně než dvě minuty, celá zásuvka spočítaná.

POČÍTEJTE TAKÉ NEPENĚŽNÍ POLOŽKY
Potřebujete spočítat nepeněžní položky, jako jsou stravenky, poukázky, kupóny nebo žetony? Žádný problém. Počítačku peněz (váhu) Safescan 6155 můžete rychle naučit vaší automaticky rozpoznat váhu a hodnotu jakékoliv položky.

3 MĚNY DLE VÝBĚRU
Počítačka peněz (váha) Safescan 6155 se standardně dodává se třemi předem načtenými nastaveními měny (EUR, GBP, CHF) s možností je změnit a aktualizovat podle potřeby pomocí USB portu.

VŽDY AKTUÁLNÍ
Kdykoliv jsou do oběhu uvedeny nové mince nebo bankovky podporovaných měn, společnost Safescan vám nabídne aktualizaci měnového softwaru, aby zajistila, že vaše počítačka peněz (váha) Safescan 6155 bude vždy aktuální. Aktualizace měny lze snadno provádět přes USB port.

TISKNOUT NEBO EXPORTOVAT VÝSLEDKY
Počítačka peněz (váha) Safescan 6155 vám může vaše administrativní úkoly ještě více usnadnit. Nabízí automatický tisk svých kompletních výsledků na volitelné termografické tiskárně Safescan TP-230 nebo jejich export do volitelného softwaru Safescan MCS. MCS vám poskytuje komplexní a automatizovanou správu cash flow, vhled pomocí pokročilých filtrů a podrobnější členění pro každého zaměstnance, registraci a nominální hodnotu, včetně vašich přizpůsobených nepeněžních položek, jako jsou například poukázky a žetony.

[+] počítačka peněz (váha) Safescan 6155
[+] počítá mince i bankovky podle hmotností (výchozí měny EUR, GBP, CHF)
[+] software k dispozici pro více měn, USB port pro připojení k PC
[+] váží a počítá také kupony, poukázky, vstupenky
[+] zobrazuje celkovou částku, množství a částku podle nominální hodnoty
[+] kompatibilní s tiskárnou účtenek Safescan TP-220/TP-230 a softwarem Safescan MCS 3.2
[+] velikost: 230x140x110mm, hmotnost: 700g
IP 54.159.71.232 © 2017 EM-STORE, Powered by Zen-cart. uvedené ceny jsou bez DPH a vč. RP a AO