Nabídkový List

Počítačka peněz (váha) Safescan 6185 šedá


 SF_6185W
Vaše cena (bez DPH) Kč 7.425,00
 (8.984,25 s DPH)
 Kč 8.250,00 SLEVA 10%


  obvykle na objednáníPočítačka peněz (váha) Safescan 6185 šedá
Počítačka peněz (váha) Safescan 6185 představuje inteligentní způsob počítání bankovek, mincí, žetonů apod. na základě jejich váhy. Univerzální, všestranné a rychlé počítání s mnoha pokročilými funkcemi.

NEJUNIVERZÁLNÍ POČÍTAČKA PENĚZ NA TRHU
Počítačka peněz (váha) Safescan 6185 je nabitá automatickými funkcemi, které umožňují snadné počítání peněz po dlouhém, únavném pracovním dni. Můžete počítat jak mince tak bankovky volné nebo balené, připočítat bezhotovostní platby, automaticky odečíst počáteční stav hotovosti, veškeré operace jsou přehledné pod referenčním číslem a s datovým razítkem. Počítačka peněz (váha) Safescan 6185 je navržena pro všestranné použití s maximální úsporou času.

GENIÁLNÍ VÁŽÍCÍ SYSTÉM
Počítačka peněz (váha) Safescan 6185 využívá sofistikovanou technologii vážení pro rychlé a spolehlivé počítaní mincí, bankovek a nepeněžních položek (poukázek, žetonů apod.) rychleji a přesněji než nejzkušenější pokladní.

UNIKÁTNÍ SAMOKALIBROVACÍ DESIGN
Počítačka peněz (váha) Safescan 6185 je navržena pro maximální pohodlí. Díky integrovanému kalibračnímu systému, je počítačka vždy připravena k použití a to i případě přesouvání z místa na místo.

SPOČÍTEJTE CELOU POKLADNU ZA 2 MINUTY
Začněte nejmenší nominální hodnotou a umístěte postupně každý typ mince na váhu (pomocí dodané misky), potom každý typ bankovek... a voala! Za méně než dvě minuty, celá zásuvka spočítaná.

POČÍTÁ I BALENÉ A NEPENĚZNÍ POLOŽKY
Počítačka peněz (váha) Safescan 6185 počítá snadno kromě volných bankovek a mincí také balené nebo svazkované. Potřebujete spočítat nepeněžní položky, jako jsou stravenky, poukázky, kupóny nebo žetony? Žádný problém. Počítačku peněz (váhu) Safescan 6185 můžete rychle naučit vaší automaticky rozpoznat váhu a hodnotu jakékoliv položky.

POČÍTEJTE STARÉ A NOVÉ VERZE BANKOVEK DOHROMADY
Adaptivní počítací algoritmus umožňuje počítačce Safescan 6185 přizpůsobit se váhové toleranci mezi novými a starými nominacemi bankovek (staré a nové mají obvykle jinou váhu). Staré a nové 5, 10 a 20 EUR bankovky je možné počítat dohromady bez nutnosti je nejprve oddělit.

SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ S VELKÝM PŘEHLEDNÝM DISPLEJEM
Počítačka peněz (váha) Safescan 6185 má intuitivní ovládání a velká jasný displej. Zřetelně označené číselné klávesy umožňují rychlí a snadný přístup k mnoha funkcím počítačky peněz (váhy) Safescan 6185. Prostorný LCD displej Vám vždy řekne přesně to co potřebujete vědět: vybranou měnu a nominální hodnotu (nebo jinou přizpůsobenou nepeněžní položku), množství a počet dle typu položky, celkový výsledek.

UŠETŘETE ČAS S POKROČILÝMI POČÍTACÍMI FUNKCEMI
Nechte počítačku peněz (váhu) Safescan 6185 optimalizovat Vaší práci při zpracování hotovosti pomocí několika pokročilých funkcí:
- připočítejte k výsledku počítání nepeněžní platby kreditních karet nebo stravenek
- pomocí funkce REF označíte každé počítání referenčním číslem a časovým razítkem
- funkce BANK Vám odečte počáteční stav hotovosti ke zjištění skutečných denních příjmů

VŽDY AKTUÁLNÍ
Kdykoliv jsou do oběhu uvedeny nové mince nebo bankovky podporovaných měn, společnost Safescan vám nabídne aktualizaci měnového softwaru, aby zajistila, že vaše počítačka peněz (váha) Safescan 6155 bude vždy aktuální. Aktualizace měny lze snadno provádět přes USB port.

ULOŽIT, TISKNOUT NEBO EXPORTOVAT VAŠE VÝSLEDKY POČÍTÁNÍ
Počítačka peněz (váha) Safescan 6185 vám může vaše administrativní úkoly ještě více usnadnit. Nabízí automatický tisk svých kompletních výsledků na volitelné termografické tiskárně Safescan TP-230 nebo jejich export do volitelného softwaru Safescan MCS. MCS vám poskytuje komplexní a automatizovanou správu cash flow, vhled pomocí pokročilých filtrů a podrobnější členění pro každého zaměstnance, registraci a nominální hodnotu, včetně vašich přizpůsobených nepeněžních položek, jako jsou například poukázky a žetony. Nechcete data zpracovat hned? Žádný problém, jednoduše je uložte do interní paměti počítačky 6185.

AŽ 30 HODIN MOBILNÍHO PROVOZU
Dobíjecí baterie LB-205 vám umožňuje pracovat kdykoliv a kdekoliv až 30 hodin provozu.

[+] počítačka peněz (váha) Safescan 6185 s mnoha pokročilými funkcemi
[+] počítá mince, bankovky balené i volné, přičítá hodnoty plateb stravenek a kreditních karet
[+] adaptivní algoritmus pro počítání starých a nových bankovek současně
[+] 13 předinstalovaných měn (EUR,USD,GBP,CHF,PLN,HUF,SEK,NOK,DKK,BGN,CZK,RON,AUD) s rozšířením na 60
[+] snadné intuitivní ovládání s velkým přehledným displejem
[+] číselná klávesnice pro rychlý přístup k praktickým funkcím
[+] hodiny reálného času, časové razítko a referenční číslo pro snadnou identifikace operací
[+] tichý provoz, kompaktní velikost ideální pro maloobchody a kanceláře
[+] možnost uložení do interní paměti, tisku na volitelné tiskárně TP-230 nebo exportu do softwaru MCS
[+] zobrazuje celkovou částku, množství a částku podle nominální hodnoty
[+] kompatibilní s tiskárnou účtenek Safescan TP-230 a softwarem Safescan MCS 3.2
[+] možnost použití jako precizní váhu, kompletní reference viz návod
[+] velikost: 245x151x154mm, hmotnost: 1200g
Počítačka peněz (váha) Safescan 6185 šedáPočítačka peněz (váha) Safescan 6185 šedáPočítačka peněz (váha) Safescan 6185 šedáPočítačka peněz (váha) Safescan 6185 šedáPočítačka peněz (váha) Safescan 6185 šedáPočítačka peněz (váha) Safescan 6185 šedá


2x3 | Tel.: 608 030 255 | https://www.2x3.cz/ | infoQ2x3.cz