Nabídkový List

Počítačka bankovek Safescan 2665-S (UV, MG, MT, IR, CD, SD, TD)


 SF_2665S
Vaše cena (bez DPH) Kč 19.431,00
 (23.511,51 s DPH)
 Kč 21.590,00 SLEVA 10%


  obvykle na objednání
Počítačka bankovek Safescan 2665-S s UV, MG, MT, IR, CD, SD, TD detekcí
Nový model stolní počítačky Safescan 2665-S nabízí praktické, spolehlivé, odolné a na údržbu nenáročné řešení s předním podáváním a špičkových detekcí pomocí ultrafialového světla (UV), magnetických prvků (MG), infrasenzorů (IR), kovového proužku (MT), barvy (CD), rozměru (SD) a tloušky (TD). Počítačka bankovek Safescan 2665-S počítá hodnotu netříděných bankovek (EUR, CHF, PLN, SEK, NOK, DKK)

FLEXIBILNÍ, MAXIMÁLNÍ RYCHLOST POČÍTÁNÍ BANKOVEK
Ušetřete čas a eliminujte všechny možnosti chyb. Kapacita zásobníku Safescan 2665-S pojme 500 bankovek. Díky třem nastavitelným rychlostem vám poskytne maximální flexibilitu, spolehlivost a účinnost počítání - až 1500 bankovek za minutu.

AUTOMATICKÉ POČÍTÁNÍ HODNOTY SMÍŠENÝCH EUROBANKOVEK
Stejně jako všechny počítačky peněz Safescan, také Safescan 2665-S rychle a spolehlivě počítá setříděné bankovky v jakékoli měně, včetně přizpůsobených kuponů a poukazů. Může však počítat také netříděné bankovky EUR, CHF, PLN, SEK, NOK, DKK. Stačí umístit netříděný stoh na zásobník a stisknout tlačítko Start. Počítačka bankovek Safescan 2665-S bude automaticky udržovat přehled o počtu a hodnotě napočítané pro každou nominální hodnotu.

PRŮBĚŽNÉ PODÁVÁNÍ PRO OPTIMÁLNÍ EFEKTIVITU
Kapacita zásobníku počítačky bankovek Safescan 2665-S s předním plněním umožňuje pokračovat v přidávání bankovek za běhu. Tím zajišuje průběžné počítání, což je ideální v prostředích, kde jsou čas a přesnost nanejvýš důležitými ukazateli.

UŠETŘETE ČAS AUTOMATICKÝMI SČÍTACÍMI A DÁVKOVÝMI FUNKCEMI
Nechte počítačku bankovek Safescan 2665-S, aby vám pomohla optimalizovat váš pracovní postup počítání hotovosti. Stiskněte pohodlné tlačítko „ADD“ a Safescan 2665-S Vám automaticky připočítá další svazek bankovek do celkového počtu. Stiskněte tlačítko „BAT“, a zadejte požadovaný počet bankovek. Počítačka bankovek Safescan 2665-S se při napočítání tohoto čísla automaticky pozastaví. Neexistuje žádný rychlejší způsob, jak připravit vaše bankovní depozita a pokladní zásuvky.

ŠPIČKOVÁ DETEKCE PADĚLKŮ
Safescan 2665-S využívá nejnovější technologii detekce padělků. Podrobně zkoumá šest pokročilých bezpečnostních prvků zapracovaných do dnešních měn: ultrafialový inkoust, infračervený inkoust, magnetický inkoust, kovový použek, barvu, velikost a tlouška. Tato technologie je natolik spolehlivá, že bude detekovat dvojité i poloviční bankovky. U každé bankovky získáte 100% jistotou, zda je originální nebo padělek.

ZARUČENA 100% SPOLEHLIVOST
Počítačka bankovek Safescan 2665-S pravidelně prochází přísným testováním u hlavních centrálních bank, které používají své nejnovější testovací sady pravých bankovek a padělků. Safescan 2665 prochází těmito testy pokaždé úspěšně, což zaručuje, že spolehlivě pozná jak padělky, tak pravé bankovky, a to s osvědčenou 100% přesností.

PLNĚ OVĚŘUJE AŽ 10 MĚN
Počítačka bankovek Safescan 2665-S je naprogramován tak, aby automaticky identifikoval a ověřoval bankovky v 10 různých měnách (EUR, GBP, USD, CHF, PLN, SEK, NOK, DKK, PLN, CZK, HUF). Kontroluje až tři bezpečnostní prvky pro všechny ostatní měny: UV inkoust, magnetické vlastnosti a velikost.

VŽDY AKTUÁLNÍ
Centrální banky neustále aktualizují své bankovky a začleňují nejnovější bezpečnostní prvky, které znesnadňují práci padělatelů. Obětavý tým společnosti Safescan pro správu měn zajistí, že váše počítačka bankovek Safescan 2665-S si udrží krok s těmito změnami. Upozorníme vás pokaždé, když bude k dispozici aktualizace. Vše, co musíte udělat, je provést instalaci pomocí USB portu nebo micro SD slotu na zadní straně přístroje.

SNADNÉ POUŽITÍ S VELKÝM, PŘEHLEDNÝM DISPLEJEM
Počítačka bankovek Safescan 2665-S má intuitivní ovládací panel a velký, ostrý displej. Numerická klávesnice a šest jasně označených tlačítek umožňují snadný přístup k mnoha funkcím počítačky Safescan 2665-S. Velký podsvícený LCD displej vám řekne přesně to, co potřebujete vědět: počet spočítaných bankovek a konkrétní nastavení detekce a počítání, které jste vybrali.

TISKNOUT NEBO EXPORTOVAT VAŠE VÝSLEDKY POČÍTÁNÍ
Počítačka bankovek Safescan 2665-S vám může vaše administrativní úkoly ještě více usnadnit. Nabízí automatický tisk svých kompletních výsledků na volitelné termografické tiskárně Safescan TP-230 nebo jejich export do volitelného softwaru Safescan MCS. MCS vám poskytuje komplexní a automatizovanou správu cash flow, vhled pomocí pokročilých filtrů a podrobnější členění pro každého zaměstnance, registraci a nominální hodnotu, včetně vašich přizpůsobených nepeněžních položek, jako jsou například poukázky a žetony.

[+] praktická, spolehlivá, odolná a na údržbu nenáročná stolní počítačka Safescan 2665-S
[+] vhodná pro všechny měny (CZK, EUR, USD, PLN…) či stravenky apod.
[+] hodnotové počítání netřídných bankovek (EUR, CHF, PLN, SEK, NOK, DKK)
[+] přednastevené detekce specifické pro jednotlivé měny (EUR, GBP, USD, CHF, PLN, CZK, HUF, SEK, NOK, DKK)
[+] vysokorychlostní počítání s nastavením až 800, 1200, 1500ks/min.
[+] sedmibodová detekce pravosti pomocí UV, MG, IR, MT, CD, SD a TD
[+] snadná obsluha, funkce počítání, načítání, dávkování
[+] režim s automatickým nebo manuálním startem
[+] přední podávání až 500ks bankovek, kapacita stohovače až 250 bankovek
[+] počítací a dávkovací LCD displej
[+] kompatibilní se softwarem MCS a tiskárnou TP-230
[+] rozměry 243x287x248mm, hmotnost 6,5kg

UV detekce - kontrola bankovek pomocí ultrafialového (UV) světla je vhodná pro většinu našich i světových bankovek.
MG detekce - detekce magnetických prvků bankovek je vhodná pro většinu světových bankovek mimo našich.
IR detekce - detekce bankovky pomocí IR senzorů pro průsvit bankovek v infračerveném spektru.
MT detekce - kontrola přítomnosti kovového proužku na bankovkách.
CD detekce - kontrola barvy bankovky.
SD detekce - kontrola velikosti podle první počítané bankovky.
TD detekce - kontrola tloušky podle první počítané bankovky.
Počítačka bankovek Safescan 2665-S (UV, MG, MT, IR, CD, SD, TD)Počítačka bankovek Safescan 2665-S (UV, MG, MT, IR, CD, SD, TD)Počítačka bankovek Safescan 2665-S (UV, MG, MT, IR, CD, SD, TD)Počítačka bankovek Safescan 2665-S (UV, MG, MT, IR, CD, SD, TD)Počítačka bankovek Safescan 2665-S (UV, MG, MT, IR, CD, SD, TD)Počítačka bankovek Safescan 2665-S (UV, MG, MT, IR, CD, SD, TD)


2x3 | Tel.: 608 030 255 | http://www.2x3.cz/ | infoQ2x3.cz