Safescan 70 - UV detektor bankovek, 9W (UV, WM)

SF_70
Kč 1.290,00Vaše cena bez DPH
Kč 1.161,00
(1.404,81 s DPH)SLEVA -10%
CZ DOPRAVA ZDARMA
obvykle skladem nebo 24h [?]
Popis
Safescan 70 - UV detektor bankovek, 9W (UV, WM)
Moderní atraktivní UV detektor Safescan 70 je ideální volbou pro kanceláře, recepce a hotely apod. Vhodný pro kontrolu bankovek (CZK, USD, EUR a další), dokladů, platebních karet a dalších dokumentů či cenin obsahujících ochranné UV prvky. UV detektor Safescan 70 je navíc vybaven bílou zářivkou pro průsvit vodoznaku a soutisku.

IDENTIFIKOVAT UV BEZPEČNOSTNÍ PRVKY BANKOVEK
Každá moderní bankovka má integrované UV bezpečnostní prvky, které se zobrazují pouze pod ultrafialovým světlem na určité frekvenci. UV Detektor Safescan 70 je speciálně navržen tak, aby vám pomohl ověřovat tyto prvky a identifikovat potenciální padělky.

TAKÉ RYCHLE OVĚŘIT PRŮKAZY TOTOŽNOSTI
UV detektor Safescan 70 nejen odhaluje integrované UV bezpečnostní prvky moderních bankovek, ale také okamžitě osvětluje UV bezpečnostní prvky zabudované do dnešních kreditních karet, pasů a jiných dokladů totožnosti, stejně jako UV inkoust používaný k ochraně cenných předmětů proti krádeži nebo k potvrzování událostí.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE STARTU ZA HORKA PRO 3X DELŠÍ ŽIVOTNOST ŽÁROVKY
Geniální technologie "horkého startu" UV detektoru Safescan 70 ztrojnásobuje obvyklou životnost UV žárovky při současném snížení spotřeby energie. Když zařízení zapnete, inteligentní systém předehřívá elektrody žárovky, což umožňuje zapínat a vypínat žárovku bez snižování její životnosti. Ideální pro vysokofrekvenční provoz.

UNIKÁTNÍ INTEGROVANÝ REFLEKTOR PRO OPTIMÁLNÍ VIDITELNOST
Není třeba tlumit okolní zdroje ani přidávat další zdroje UV záření: UV detektor Safescan 70 má jedinečný integrovaný reflektor, který téměř zdvojnásobuje množství UV světla, které dopadá na bankovky nebo na průkazy. Tím poskytuje nejlepší možný pohled na UV bezpečnostní prvky.

SILNÉ PODSVÍCENÍ PLOCHY PRO PODPORU OVĚŘENÍ
Aby mohl UV detektor Safescan 70 poskytovat komplexní ruční detekci padělků, je vybaven praktickou integrovanou oblastí s bílým světlem, které vám pomůže vizuálně identifikovat kovový proužek, vodoznaky a mikrotisk zapracované do moderních bankovek. Díky 16 výkonným a přitom energeticky úsporným LED diodám podsvícená plocha jasně osvětluje tyto bezpečnostní prvky bankovek, a tak umožňuje rychlou a snadnou identifikaci.

AUTOMATICKÝ POHOTOVOSTNÍ REŽIM A AUTOMATICKÉ SPUŠTĚNÍ ŠETŘÍ ČAS A ENERGII
Žádné další plýtvání životností žárovky nebo časem stráveným spínáním přepínače: UV detektor Safescan 70 má pohybový senzor, který po 10 sekundách automaticky nastavuje zařízení do pohotovostního režimu. Jednoduše umístěte novou bankovku nebo průkaz totožnosti nad senzor, a UV detektor Safescan 70 automaticky zapne svou záložní kapacitu, aby plně využil svou technologii "horkého startu"

MALÝ A STYLOVÝ
Navrhli jsme UV detektor Safescan 70 s ohledem na použití pultu. Jeho kompaktní rozměry zabírají vedle vašeho registru minimální prostor, a jeho elegantní vzhled, dodávaný ve dvou odstínech šedé nebo v černé barvě, doplňuje každý obchodní interiér.

[+] univerzální UV detektor Safescan 70, rychlé a snadné použití
[+] moderní a kompaktní design vhodný pro všechny měny, ověřuje kreditní karty, cestovní pasy a jiné průkazy
[+] technologie startu za horka pro 3 krát delší životnost lampy
[+] senzor pro automatické zapnutí / vypnutí šetří energii a zlepšuje životnost lampy
[+] velká plocha bílého světla (16 LED diod) ověřuje vodoznaky, mikrotisk a kovový proužek
[+] snadno vyměnitelná výkonná 9W UV zářivka s reflektorem pro extra vysokou kvalitu UV světla
[+] rozměry: 206x102x88 mm
[+] hmotnost: 0,5kg
Parametry
  • Způsob detekce
    Manuální
  • Typ detekce
    UV, WM
  • Měna
    Bankovky (všechny měny)
Vztahuje-li se na zboží recyklační poplatek nebo jiné odměny, jsou již zahrnuty v ceně. Obrázky zboží mohou mít ilustrační charakter.