Detekční tužka Safescan 30 - chemický tester, 1ks

SF_30
Vaše cena bez DPH
Kč 75,00
Kč 49,00
(59,29 s DPH)
SLEVA -35%
POUZE (9ks) ZA TUTO CENU! [?]
Popis
Detekční tužka Safescan 30 - chemický tester, 1ks
Safescan 30 je ideálním pomocníkem pro mobilní ověření pravosti bankovek, založeným na chemickém principu kontroly bankovního papíru.

Snadno, rychle a kdykoliv - perfektní způsob pro kontrolu všech měn (koruny, dolary, eura...). Na pravé bankovce značka perem zmizí na falešné zanechá stopu. Doporučujeme používat také jako doplňkovou kontrolu k UV nebo infračervené (IR) detekci.

OKAMŽITĚ OVĚŘUJTE BANKOVKY NA LIBOVOLNÉM MÍSTĚ
Během pouhých dvou sekund dokáže fix detektoru padělků Safescan 30 říci, zda je bankovka padělek nebo originál. Jednoduše označte bankovku a sledujte: jestliže inkoust ztmavne, bankovka je pravděpodobně padělek. Perfektní všude tam, kde je potřeba rychlé a přenosné ověřování, jako například na trzích a akcích nebo v taxících a dodávkových automobilech.

SPECIÁLNÍ INKOUST FUNGUJE NA VŠECH MĚNÁCH
Inkoust systému Safescan 30 na bázi jódu reaguje se škrobem, který se vyskytuje běžných druzích papíru. Není však přítomen v úředním papíru na bázi bavlny nebo v papíru bankovek na bázi polymerů, které používají centrální banky po celém světě. A co víc, pomáhá odebrat falešné peníze z oběhu: bledý inkoust na pravých bankovkách bude slábnout, ale na podezřelých padělcích zanechá trvalou fialovou značku.

[+] chemický tester bankovního papíru Safescan 30
[+] snadná a rychlá kontrola, okamžité ověření
[+] univerzální kontrola všech typů bankovek
Parametry
  • Způsob detekce
    Manuální
  • Typ detekce
    Chemicky
  • Měna
    Bankovky (všechny měny)
Vztahuje-li se na zboží recyklační poplatek nebo jiné odměny, jsou již zahrnuty v ceně. Obrázky zboží mohou mít ilustrační charakter.
Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...